بسیج مدرسه عشق است

پیام شهید حاج یدالله کلهر درباره بسیج و بسیجیان

بسیج مدرسه عشق است

بسیجیان نور چشم امت حزب الله می‌باشند رادمردانی هستند که بدون هیچ چشم داشتی به مادیات و دنیا همیشه در صحنه‌های نبرد و مشکلات و مصائب مانند کوهی استوار قدم برداشته و دست و پنجه نرم می‌کنند و خواهند کرد.

آن عزیزان کسانی هستند که بازوان پرتوان آنها زیارتگاه بزرگ مرد عصرمان امید کلیه مسلمین و مستضعفین جهان یعنی خمینی کبیر می‌باشد.

پس ای کسانی که با این عزیزان الهی برخورد خوب ندارید. به شما می‌گویم شما هنوز پس از چند سال انقلاب و دادن این همه شهید که هرکدام اسوه‌ای بودند خودتان را هم نشناختید تا برسد این گل‌های باغ بهشتی را. وای بر شما اگر رفتار و برخوردتان را با این بسیجی‌های معصوم خوب نکنید. کافی است فقط دلشان را بشکنید. آن وقت نه دنیایی برای شما باقی خواهد ماند و نه آخرتی.

و اما ای برادران بسیج، ای روشنایی دیدگان ملت می‌دانید که چقدر به شما علاقه دارم و شما را از صمیم قلب دست دارم شماها هم سعی کنید همیشه همان بسیجی واقعی بمانید و در تمام برخوردهایتان همان گونه باشید که مردم فکر می‌کنند. همانطور که امام عزیز درمورد شما می‌گوید باشید و اگر کسی هم خود را بسیجی جا می‌زند ولی در عمل یک بسیجی نیست اول او را با اعمال و رفتار خود ارشاد کنید ولی اگر دیدید قابل ارشاد نیست با او رفت و آمد نکنید تا از نام شما سوء استفاده نکند.

کوچک همه بسیجیان

کلهر

قسمتی از وصایای سردار رشید اسلام شهید حاج یدالله کلهر

به برادران سلحشور و عزیز بسیج


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر شهدا

درباره شهید

مادر مژده بده

درباره شهید سید آیت الله طبائی عقدائی به روایت مادر شهید شبهای جمعه که می شد، سید معمولا می رفت تهران تا در مراسم دعای

درباره شهید

“روح خدا” در “راه خدا”

وقتی وصیتنامه های شهدا را تورق می‌کنیم، درمی‌یابیم که بیشتر آنها گفته اند: امام را تنها نگذارید آری شهدا عاشق امام خمینی بودند و گویی

درباره شهید

محمد؟ یا اسلام محمد؟

درباره شهید سید آیت الله طبایی عقدایی به روایت پدر شهید پسرم در جبهه بود که پسرش به دنیا آمد. وقتی برگشت، خودش اسم “محمد”

درباره شهید

نشانۀ خدا

درباره شهید سید آیت الله طبایی عقدایی به روایت پدر شهید خدا او را در ماه رمضان، ماه مهمانی خودش به ما داد. او برای

خانهدسته‌هاحساب کاربریسبد خرید
جستجو کردن