سی و هفتمین سالگرد والفجر۸ در هیئت راهیان نینوا

در سی و هفتمین سالگرد عملیات والفجر ۸ و در آستانه عید مبعث، مراسم دعای ندبه هیئت رزمندگان راهیان نینوا، طبق سنوات قبل در محدوده قلهک مسجد باب الحوائج و محله شهید آیت (شهید بیستم بهمن ماه سال ۱۳۶۴) در فضایی بسیار معنوی و باصفا و با حضور جمع زیادی از برادران پیشکسوت نینوا، خانواده‌های ایشان و اهالی محل برگزار گردید.

در ابتدای مراسم، قرائت قرآن‌ کریم توسط سردار اردستانی و سپس دعای شریف ندبه و نوحه خوانی توسط مداح اهل بیت و پیشکسوت نینوایی حاج نادر حضرتی قرائت گردید. سخنران جلسه هیئت، سردار سرتیپ پاسدار یعقوب زهدی فرمانده توپخانه سپاه در دوران دفاع مقدس و معاون تخصصی قرارگاه خاتم الانبیاء‌ (ص) بود که در مورد ویژگی‌های عملیات والفجر ۸ سخنرانی نمودند.

پس از اتمام‌ مراسم، رزمندگان‌ و پیشکسوتان حاضر، به احترام و یاد شهدا ایستادند و سرود “کجائید ای شهیدان خدایی، بلا جویان دشت کربلایی”  را جمع خوانی کردند. در انتها، سفره احسان ساده و بی آلایش صبحانه که به همت بانیان هیئت برادران فیروز و تقی احمدی مهیا شده بود پذیرای حاضرین بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر شهدا

درباره شهید

مادر مژده بده

درباره شهید سید آیت الله طبائی عقدائی به روایت مادر شهید شبهای جمعه که می شد، سید معمولا می رفت تهران تا در مراسم دعای

درباره شهید

“روح خدا” در “راه خدا”

وقتی وصیتنامه های شهدا را تورق می‌کنیم، درمی‌یابیم که بیشتر آنها گفته اند: امام را تنها نگذارید آری شهدا عاشق امام خمینی بودند و گویی

درباره شهید

محمد؟ یا اسلام محمد؟

درباره شهید سید آیت الله طبایی عقدایی به روایت پدر شهید پسرم در جبهه بود که پسرش به دنیا آمد. وقتی برگشت، خودش اسم “محمد”

درباره شهید

نشانۀ خدا

درباره شهید سید آیت الله طبایی عقدایی به روایت پدر شهید خدا او را در ماه رمضان، ماه مهمانی خودش به ما داد. او برای

خانهدسته‌هاحساب کاربریسبد خرید
جستجو کردن