فراخوان جمع آوری خاطرات شهید سید احمد قریشی

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَ مِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا ﴿۲۳﴾

در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.

سوره مبارکه الأحزاب آیه ۲۳

سید احمد

کاش می‌شد تو را در همان گمنامی که می‌خواهی رها کنیم. کاش این بار هم می‌شد همانگونه که می‌خواهی بشود؛ اما سید عزیز اجر تو در گمنامی است و اجر ما در افشای ایثار و مجاهدتت…

شهید سید احمد قریشی مجاهد فی سبیل الله، مدافع حرم آل الله، مسئول تبلیغات لشکر ده سیدالشهدا علیه السلام، چندی پیش در تاریخ ۱۴۰۰/۵/۱ آسمانی شدند.

از کلیه مخاطبین گرانقدر سایت، خانواده معزز، همرزمان و دوستان این شهید عزیز تقاضا داریم، که خاطرات، مطالب، دلنوشته، فیلم و تصاویری که از ایشان دارند را به فضای مجازی لشکر به شماره ۰۹۰۳۱۰۰۷۰۶۵ در پیامرسان‌های بله، واتس اپ و … یا در قالب پیام در انتهای همین صفحه ارسال نمایند.

امید داریم با همراهی شما دوستان، توفیق پیدا کنیم که گوشه‌ای از فداکاری و مجاهدت این شهید و سبک زندگی ایشان را برای بهره‌مندی سایرین ترسیم نماییم.

اجرتان با شهدا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *