شهید سید حسین میرشفیعی

شهید سید حسین میرشفیعی

 

نام پدر: سید حسن

تاریخ ولادت: ۱۳۵۰/۱/۱

محل ولادت: تهران

سن: ۱۶

تاریخ شهادت: ۱۳۶۶/۱/۲۱

محل شهادت: شلمچه

عملیات: کربلای ۸

گردان:حضرت زینب(س)

مزار: تهران – بهشت زهرا(س) قطعه ۲۹ شماره ۵

 

وصیت‌نامه شهید سید حسین میرشفیعی

من الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَـاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلاً

با سلام و درود بر یگانه منجى عالم بشریت امام زمان (عج) و نایب برحقش امام خمینى و با درود و سلام بر رزمندگان اسلام که در جبهه‌هاى حق علیه باطل مشغول مبارزه هستند.

مادر سلام علیکم، امیدوارم که حالت خوب باشد و از رفتن من به جبهه و شهید شدنم ناراحت نباشى، چون باید تا آخرین قطره ى خون، درخت اسلام را آبیارى کنیم که این درخت از زمان پیامبر(صلى الله علیه وآله) جوانه زد و بزرگ شد تا در زمان ما درخت بزرگى شده و شکوفه داده است و همه منتظرند ببینند ثمره‌ى این درخت چیست. مانند باغبانى که درختش را بزرگ مى کند و چند سال زحمت مى کشد که میوه بدهد. اى مادر و پدرم، اگر شما از جنگ خسته شوید و دور امام را خالى کنید، این درخت خشک مى شود و کم کم به زمین مى افتد؛ خدا را شکر که شما از چنین کسانى نیستید.

اى مادرم، براى من ناراحت نباش که من جایم خوب است و هر وقت دلت برایم تنگ شد بیا بر مزارم و اگر مزار نداشتم بر مزار دیگر شهیدان برو که آنان هم فرزندان شما هستند، هر شب جمعه منتظرت هستم.

پدرم سلام؛ مرا ببخشید که شما را اذیت کردم و قدر شما را ندانستم که چقدر براى من زحمت کشیدید که راحت درس بخوانم ولى من ناشکرى کردم و امیدوارم که در زمان آخرت زحمات شما و مادرم را جبران کنم…

خواهران عزیزم، فقط یک وصیت براى شما دارم و آن این که حجاب اسلامى را بیشتر از همیشه حفظ کنید و بیشتر به نماز جمعه بروید و به رزمندگان کمک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *