شهید حسین زارعین

نام : حسین

نام خانوادگی : زارعین

نام مادر :

نام پدر : مهدی

تاریخ تولد : ۱۳۳۶

محل تولد : یزد

وضعیت تاهل : متاهل

میزان تحصیلات :

سن : ۲۹ سال

تاریخ شهادت : ۱۳۶۵/۱۱/۳

محل شهادت : شلمچه ، صالحیه

عملیات : مرحله سوم کربلای ۵

 

یگان خدمتی : لشکر ۱۰ سیدالشهدا علیه السلام

گردان: حضرت علی اکبر(ع)

مزار: گلزار شهدای بی بی سکینه

دلنوشته

فرازی از دلنوشته های شهید حسین زارعین:

سلام بر آنها که جز عشق به خدا به چیز دیگرى دل نمى بندند، آنانکه راهشان را جز براى رسیدن به الله مشخص نمی کنند و آنهایی که جز براى رضاى خداوند به پیکار نمى ایستند و عاقبت با قلبى آکنده از عشق به الله و با سینه اى خونین و سرى شکافته و دستى بریده بسوى معبودشان مى شتابند و به هدفشان میرسند و خوشا به حالشان که به فرموده قرآن کریم آنان رستگارانند.

خدایا! مرا جزء رستگاران قرار بده. خداوندا! اکنون به یاد تو به جبهه میروم نه به منظور انتقام بلکه به منظور احیاى دینم و تداوم انقلاب و براى انجام تکلیف و آن تکلیفى که خودت براى مسلمانان معین فرمودى.

خداوندا! تو را به اولیاء انبیائت مرا در انجام این تکلیف موفق و ثابت قدم بدار و مرا یارى کن و هدایتم کن به صراط مستقیم. خداوندا! گرچه لیاقت آنرا ندارم اما امیدوارم که مرگ مرا شهادت در راهت قرار بدهى.

اى خانواده هاى معظم شهدا سلام و درود بر شما که با هدیه بهترین فرزندان خود اسلام و انقلاب را سربلند نمودید. اینک بر شماست که از خون جوانانتان پاسدارى و حراست کنید و نگذارید پایمال شود.

اى عزیزان! اگر بى تفاوت باشید و به بسیج و جبهه و جنگ و آینده انقلاب اهمیت ندهید پس چه انتظارى از دیگران دارید امروز مسئولیت همه سنگین است بکوشید تا جامه ذلّت نپوشید.

نمایه محتوا : آرشیو سایت گردان حضرت علی اکبر(ع)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *